MENU

Proč potřebujete DATACHO?

Podle nařízení č. 561/2006 musí každý dopravce stahovat data z karet řidičů každých 28 dnů a z tachografů pak každé 3 měsíce.
A my Vám dodáme vše co ke splnění potřebujete a se vším pomůžeme!

Co vám přineseme?

Sami vás upozorníme e-mailem, že se blíží datum stažení a vyzveme vás ke stažení. Díky jednoduchosti našeho řešení vám to navíc zabere jen chvilku a ušetřený čas můžete věnovat rozvoji vašeho podnikání.

Máme nejvýhodnější řešení na trhu a to jak pro malého dopravce, tak i pro velké dopravce, kde vás nelimitujeme počtem vozidel!

Při vývoji jsme dbali toho, abyste nemuseli se nic učit. Vše je co možná nejvíce intuitivní a přirozené. Zároveň však poskytujeme všechny důležité funkce.

Při registraci získáte 14 dnů na otestování, poté se sami můžete rozhodnout, zda zaplatíte a budete náš systém používat dál nebo ne.

Naše řešení si rozumí snad se všemi existujícími čtečkami, které jsou na trhu. Nemusíte tak znovu investovat do hardwaru, ale stačí vám ten, který máte. Pokud čtečku nemáte, pak vám můžeme sami nabídnout vlastní kvalitní řešení s důrazem na cena/výkon.

Po dobu min. 2 let budeme Vaše data archivovat a zálohovat na 2 geograficky oddělených místech. Nejenže tak splníte svoji zákonnou povinnost, ale také se ochráníte před problémy způsobené například kolapsem počítače. Soubory šifrujeme a zpřístupní se vždy, když se přihlásíte.

Potřebujete 2 věci

ČTEČKU TACHOGRAFU

Pro stažení dat z tachografu a karet řidičů

SOFTWARE NA VYČTENÍ DAT

Pro zobrazení stažených dat a zjištění přestupků

Ovládání je opravdu snadné!

Stáhnete data

Kartu řidiče jen zastrčíte do čtečky, data se za pár sekund stáhnou. U vozidla zastrčíte čtečku do tachografu, sama začne stahovat. Staženo!

Nahrajete data

Připojíte čtečku k počítači, přihlásíte se do Datacho (vpravo nahoře). Software si poté sám data načte ze čtečky a nabídne nahrání. Potvrdíte a hotovo!

Vyhodnotíte data

Data se Vám přehledně zobrazí v grafech a zobrazí i vyhodnocené přestupky. Výsledek si můžete vytisknout nebo poslat e-mailem.

Bez starostí

Sami Vás upozorníme kdy je potřeba co stáhnout, tak abyste měli vše v pořádku!

Dodejte mi vše, co potřebuji